Ubytování penziony v Česku

Společnost Region-tour.cz pro Vás zajistí ubytování v turisticky zajímavých regionech dle vašich představ. Od roku 2009 jsme v domácím cestovním ruchu nasbírali bohaté zkušenosti, díky kterým Vám poradíme s výběrem ubytování tak, aby odpovídalo Vašim představám. Jsme partnerem Vaší dovolené a rádi pro Vás zajistíme kompletní turistický servis.

Kde se v penzionech ubytovat?

Penziony Českosaské Švýcarsko

České Švýcarsko je pro svou malebnou krajinu a nabídku rekreačních možností oblíbené milovníky přírody, turistiky a všech, kteří si chtějí v klidu odpočinout od současného hektického způsobu života. Penziony v této oblasti jsou často vybudované ze stylových objektů s bohatou historií a kromě pohodlného ubytování nabízí nezaměnitelnou přívětivou atmosféru. Vybíráme ubytovací místa s dobrou dostupností zajímavých turistických cílů. Penziony se často nacházejí přímo v srdci Českého Švýcarska, např. v Jetřichovicích, další na vás čekají v obci Chřibská, Srbská Kamenice, v blízkosti Pravčické brány, nedaleko Tiských stěn a řadě dalších míst.

penziony-ceske-svycarsko1

Penziony Broumovsko

Adršpašsko-teplické skaly a jejich okolí nabízí možnost nenáročné relaxační turistiky i aktivního trávení volného času.  Od jara do podzimu můžete zamířit do skalních měst, v zimě se vydat krásnou krajinou po udržovaných běžkařských trasách. Dny zaslouženého odpočinku vám zpříjemní ubytování v penzionech v těsné blízkosti Adršpašských skal, Janovičkách, při Broumovských stěnách, nebo třeba v luxusních apartmánech penzionu v Babiččině údolí.

penziony-adrspach1

Penziony Krkonoše

Krkonoše a malebná podkrkonošská krajina nabízí svým návštěvníkům odpočinek a bohatou možnost sportovního vyžití včetně vysokohorské turistiky. Svahy hor jsou v zimě rájem lyžařům, v létě pestrá síť turistických cest míří do nejkrásnějších koutů našich nejvyšších hor. Čekají vás zde stylové jednoduché i luxusní penziony s krásnými výhledy na horské hřebeny i kouzelná údolí. Mnohé z nich stojí na strategickém místě přímo u sjezdovky. Příjemné ubytování v penzionech s výtečnou místní kuchyní na vás čeká ve vyhlášených rekreačních střediscích Špindlerův Mlýn a Pec pod Sněžkou, pohodové ubytování najdete na Horních Lysečinách, v Černém Dole, ve Strážném a jiných pěkných místech.

penziony-krkonose1

Penziony Orlické hory

Orlické hory se těší oblibě u milovníků lyžování, turistiky, cyklistů a všech, kteří se rádi toulají krásnou přírodou. Pro svůj odpočinek můžete zvolit jak jednoduše zařízené penziony, tak luxusní, vybavené krytým bazénem, whirlpoolem a saunou. Příjemnou rodinnou dovolenou můžete strávit v Orlických horách například ve známých rekreačních střediscích  v Deštném, Říčkách a Rokytnici v OH, ale také v podhorské obci Rampuše, v Bartošovicích na polosamotě v idylickém prostředí roubeného penzionu či třeba v horském roubeném objektu v blízkosti lyžařského areálu.

penziony-orlicke-hory1

Penziony Jizerské hory

Jizerské hory jsou ideálním místem pro turistiku a díky mnoha rovinatým pasážím také pro pobyty rodin s dětmi. Zdejší penziony se nachází jak ve městech, kde je možnost společenského vyžití, tak uprostřed přírody a v blízkosti sjezdovek, odkud můžete vyrazit na svah, bílou pláň a v létě podnikat výlety do hor. Zahrady penzionů zvou k letnímu posezení a na děti u většiny z nich čekají dětská hřiště s pískovištěm, ale také třeba s bazénem, skluzavkou a trampolínou. Ubytování v penzionech například v Jablonci nad Nisou, Desné, Rudolfově, Bedřichově či třeba v Janově nad Nisou je zárukou příjemné dovolené bez starostí. Mnohé z penzionů umožňují pobyt se psem, takže vás na vašich toulkách může doprovázet.

penziony-jizerske-hory1

Kompletní nabídka ubytování v Česku

Kromě nabídky ubytování v Česku poskytujeme také mnoho užitečných rad a informací, jako jsou tipy na výlety, plánované zajímavé akce v jednotlivých regionech a nejrůznější novinky. Snažíme se pomoci vám s výběrem dovolené v Čechách tak, abyste byli spokojení a domů si odnesli krásný zážitek.